در این پست قصد داریم یکی از بهترین فیلم های سال 2019 را نقد و بررسی کنیم و ایرادات و مشکلات فیلم من مادر هستم را برای شما عزیزان باز گو نماییم.

این فیلم که دارای 3 نقش محوری بوده که نقش اصلی توسط یک دختر نوجوان بازی می شود و به دور از لانگ شات و نما های باز درون یک محیط بسته و با پرده سبز فیلم برداری شده است که واقع گرایانه به نظر می رسد.

داستان فیلم نیز واقعا جذاب است و تخیلی بودن آن به جذب مخاطب کمک می کند ، در سال های گذشته روبات ها در فیلم ها ی تخیلی بیشترین حضور را داشته اند ، بعد از فیلم مرد دو صد ساله با بازی درخشان رابین ویلیامز ، فیلم های متعددی در باره ی زندگی چندین سال بعد ساخته شده است که از نمونه های آن ها می توان به داستان های مربوط به نابودی زمین در چندین سال آینده ، روباتی شدن فعالیت های انسان ها ، استفاده از بدن انسان ها برای جاودانه شدن ( مانند فیلم جزیره ) و بسیاری دیگر می توان اشاره کرد این فیلم نیز دارای بعد تخیلی بوده و تقابل نقش انسان با ربات را به تصویر می کشد .

فیلم من مادر هستم ، یک فیلم علمی‌ تخیلی است در مورد یک دختر نوجوان (کلارا روگارد ) که اولین نسل جدید از انسان‌ ها است که توسط مادر ( رز بایرن ) بزرگ می‌ شود. اما رابطه منحصر به فرد این زوج وقتی که یک غریبه زخمی ( هیلاری سوانک )با اخبار مربوط به همه چیز دختر در مورد دنیای بیرون و مقاصد مادرش صحبت می‌ کند ، مورد تهدید قرار می‌ گیرد.

مجله تفریحی پلمس فیلم ,تخیلی ,مورد ,انسان ,دختر ,مادر ,دختر نوجوان ,مادر هستم منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

uca1tion نوید DIGIKALA دانلود فایل webdesign علی مهر علی زاده سرمایه گذاری mahsan weblog ایمن ترافیک کالا هلوچت