نقد و بررسی فیلم I Am Mother 2019

در این پست قصد داریم یکی از بهترین فیلم های سال 2019 را نقد و بررسی کنیم و ایرادات و مشکلات فیلم من مادر هستم را برای شما عزیزان باز گو نماییم.

این فیلم که دارای 3 نقش محوری بوده که نقش اصلی توسط یک دختر نوجوان بازی می شود و به دور از لانگ شات و نما های باز درون یک محیط بسته و با پرده سبز فیلم برداری شده است که واقع گرایانه به نظر می رسد.

داستان فیلم نیز واقعا جذاب است و تخیلی بودن آن به جذب مخاطب کمک می کند ، در سال های گذشته روبات ها در فیلم ها ی تخیلی بیشترین حضور را داشته اند ، بعد از فیلم مرد دو صد ساله با بازی درخشان رابین ویلیامز ، فیلم های متعددی در باره ی زندگی چندین سال بعد ساخته شده است که از نمونه های آن ها می توان به داستان های مربوط به نابودی زمین در چندین سال آینده ، روباتی شدن فعالیت های انسان ها ، استفاده از بدن انسان ها برای جاودانه شدن ( مانند فیلم جزیره ) و بسیاری دیگر می توان اشاره کرد این فیلم نیز دارای بعد تخیلی بوده و تقابل نقش انسان با ربات را به تصویر می کشد .

فیلم من مادر هستم ، یک فیلم علمی‌ تخیلی است در مورد یک دختر نوجوان (کلارا روگارد ) که اولین نسل جدید از انسان‌ ها است که توسط مادر ( رز بایرن ) بزرگ می‌ شود. اما رابطه منحصر به فرد این زوج وقتی که یک غریبه زخمی ( هیلاری سوانک )با اخبار مربوط به همه چیز دختر در مورد دنیای بیرون و مقاصد مادرش صحبت می‌ کند ، مورد تهدید قرار می‌ گیرد.


مجله تفریحی پلمس فیلم ,تخیلی ,مورد ,انسان ,دختر ,مادر ,دختر نوجوان ,مادر هستم

مشخصات

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تک سایت تفریحات سالم بازز ایران| نرم افزار و آموزش اولین وبلاگ فوتبال مجازی در اینترنت مژه مصنوعی رئــوفــــــــ اهـــل بــیــت شــعــر طرفداران بازی تاج و تخت دانلود آهنگ و فیلم و موسیقی لایسنس نود 32 | آپدیت نود 32 | یوزر و پسورد نود 32 bbce دانلود آهنگ شب تنهایی ماندانا خضرایی mybia2loox.ir ghoroor-ziba-rahimi دانلود آهنگ جدید غرور زیبا رحیمی - bia2loox دانلود موزیک ویدئو آی بالام از سوجان دانلود اهنگ غریبی را خدا کرده نصیبم رعنا موادی که از سنگ ها پدید می آید صرافي بينانس اموزش فايل pdf درس آزاد کلاس چهارم نگارش فارسی فرهنگ بومی 1 شکلی رسم کنیدمرکزتقارن دارد ولی خط تقارن ندارد واسم خبر اوردن خونه را چراغون کردی اهنگ بلدی بلدی قرش بدی اره بلدم اره بلدم